SMUĐ ZADOVOLjAN POSLE PRVA DVA KOLA

Plovak državno izborno 1 i 2 kolo kadeti U15.

Mesto takmičenja jezero Ćelije, glavni sudija Zoran Pešić, domaćin Kostreš Ćićevac. Takmičenje se odvijalo 04 i 05 juna 2022.godine.

Pecalo je 29 takmičara u četri sektora.

Postignuti su sledeći rezultati po sektorima:

-Prvo kolo-

-Sektor A

-Pavle Krstić OSR“Smuđ“ Požarevac sektor A7 – 1 u sektoru.

-Veljko Jovanović OSR“Smuđ“Požarevac sektor A1 – 2 u sektoru.

-Aleksa Lazić Jezava Mala Krsna sektor A6 – 3 u sektoru.

-Sektor B

-Anja Ranković Turbina Vreoci sektor B2 – 1 u sektoru.

-Mia Šaranović Dunaavac Kostolac sektor B6 – 2 u sektoru.

-Veljko Spasić Nišava Niš sektor B5 – 3 u sektoru.

-Sektor C

-Vuk Mitrovski Dunavac Kostolac sektor C2 – 1 u sektoru.

-Anđelka Petković Smederevac Smederevo sektor C5 – 2 u sektoru.

-Teodora Ivanović Poštar Bor sektor C7 – 3 u sektoru.

-Sektor D

-Kosta Radosavljević OSR“Smuđ“ Požarevac sektor D5 – 1 u sektoru.

-Dimitrije Petković OSR“Smuđ“ Požarevac sektor D4 – 2 u sektoru.

-Damjan Gajić Džoli Beograd sektor D3 – 3 u sektoru.

-Drugo kolo-

-Sektor A

-Vuk Mitrovski Dunavac Kostolac sektor A2 – 1 u sektoru.

-Anja Ranković Turbina Vreoci sektor A3 – 2 u sektoru.

-Dimitrije Petković OSR“Smuđ“ Požarevac sektor A4 – 3 u sektoru.

-Stefan Predojević Barica Inđija sektor A7 – 4 u sektoru.

-Veljko Jovanović OSR“Smuđ“ Požarevac sektor A6 – 5 u sektoru.

-Sektor B

-Mia Šaranović Dunavac Kostolac sektor B6 – 1 u sektoru.

-Lazar Jovanović Poštar Bor sektor B3 – 2 u sektoru.

-Pavle Krstić OSR“Smuđ“ Požarevac sektor B5 – 3 u sektoru.

-Katarina Denić Jezava Smederevo sektor B7 – 4 u sektoru.

-Tamara Petković Smederevac Smederevo sektor B2 – 5 u sektoru.

-Sektor C

-Kosta Radosavljević OSR“Smuđ“ Požarevac sektor C6 – 1 u sektoru.

-Andrija Jakovljević Jezava Smederevo sektor C3 – 2 u sektoru.

-Veljko Spasić Nišava Niš sektor C2 – 3 u sektor.

-Damjan Gajić Džoli Beograd sektor C5 – 4 u sektoru.

-Ognjen Bašić Barica Indžija sektor C1 – 5 u sektoru.

-Sektor D

-Strahinja Srbulović Rudar Bor sektor D7 – 1 u sektoru.

-Dimitrije Marinković Jezava Smederevo sektor D2 – 2 u sektoru.

-Anđelka Petković Smederevac Smederevo sektor D5 – 3 u sektoru.

-Aleksa Lazić Jezava Mala Krsna D6 – 4 u sektoru.

-Nikola Milisavljević OSR“Smuđ“ Požarevac sektor D4 – 5 u sektoru.

I tako dođošmo i do generalnog plasmana posle otpecanih dva kola u trajanju od 6 sati pecanja i to posle kiše, blagog vetra, i teške sparine i jakog sunca. Klinci i njihovi timovi su se muški izborili sa vremenom a i sa ribom!

Generalni plasman:

-KADETI-

1.Vuk Mitrovski Dunavac Kostola sa upecanih 5665 grama ribe i otpecanih dve jedinice u sektorima

2.Kosta Radosavljević OSR“Smuđ“ Požarevac sa upecanih 2980 grama ribe i otpecanih dve jedinice u sektorima.

3.Pavle Krstić OSR“Smuđ“ Požarevac sa upecanih 3245 grama ribe i jedinica i trojka u sektorima.

4.Strahinja Srbulović Rudar Bor sa upecanih 5065 grama ribe i četvrorka i jedinica u sektoru.

5. Dimitrije Petković OSR“Smuđ“ Požarevac sa upecanih 2810 grama ribe i dvojkom i trojkom u sektoru.

-KADETKINjE-

1. Anja Ranković Turbina Vreoci sa upecanih 5115 grama ribe i jedinica i dvojka u sektoru.

2. Mia Šaranović Dunavac Kostolac sa upecanih 5040 grama ribe i dvojka i jedinica u sektoru.

3. Anđelka Petković Smederevac Smederevo sa upecanih 4160 grama ribe i dvojka i trojka u sektoru.

4. Tamara Petković Smederevac Smederevo sa upecanih 1255 grama ribe i jedinica i petica u sektoru.

5. Katarina Denić Jezava Smederevo sa upecanih 1905 grama i petica i četvorka u sektoru.

Gledano generalno miks između kadetkinja i kadeta je sledeći prvih pet mesta:

1.Vuk Mitrovski Dunavac Kostola

2.Kosta Radosavljević OSR“Smuđ“ Požarevac

3.Anja Ranković Turbina Vreoci

4.Mia Šaranović Dunavac Kostolac

5.Pavle Krstić OSR“Smuđ“ Požarevac.

Naši takmičari Vejko Jovanović sa upecanih 2550 grama ribe i dvojkom i peticom u sektoru u generalnom plasmanu je zauzeo 14 mesto, a Nikola Milisavljević sa upecanih 1395 grama ribe sa dve šestice zauzeo je u generalnom plasmanu 23 mesto.

Čestitam za prvo i drugo kolo mladim takmičarima i timovima na postignutim rezultatima.

Smuđevcima i njihovom stručnom timu na čelu sa trenerom Milanom Stankovićem, instrukturom Slobodanom Gostom i takmičarem Nenadom Pajićem, naravno i roditeljima Marku Krstiću i Marku Petkoviću sve čestitke na postignutim rezultatima i napornom radu ovih tri dana!

Hvala Gradu Požarevcu, Sportskom Savezu Grada Požarevca i sponzorima Enim – Smederevu i Meleg – Baitu.

Idemo još jače

“ S M U Đ „!

Predsednik OSR“Smuđ“

S.Radosavljević